súťaž KINDERLAND     web       video

Kinderland komisii sa naše video nepáčilo, tak sme nevyhrali.
Výhercov nezverejnili, na FB je video, kde ocenili 3 najlepšie triedy.
poslali nám e-mail:

Vážený triedny učiteľ, milí žiaci.

    Ďakujeme, že ste sa zapojili s Vašou triedou do súťaže o MEGA ALL INCLUSIVE DEŇ v našej najväčšej detskej izbe KINDERLAND v Námestove.
    Sme milo prekvapený nápadom, kreativitou, šikovnosťou Vašich žiakov, ale aj zaujímavým spracovaním videa. Neskutočne ste nás potešili a pobavili. Zábavné centrum KINDERLAND chce potešiť všetky zapojené triedy do súťaže MEGA ALL INCLUSIVE DEŇ, a tak sme si pre Vás pripravili menšie prekvapenie. Napriek tomu, že ste neobsadili výherné miesta, ani jedna trieda nemusí byť smutná. Každú jednu triedu odmeníme vecnými cenami, či už skončila na prvom alebo poslednom mieste. Naše poďakovanie s prekvapením pošleme všetkým zapojeným triedam koncom januára 2019.
    Veríme, že sa potešíte a vyčarujeme úsmev na tvári Vašich šikovných detí. Veď úsmev a dobrá nálada je to najkrajšie, čo nám spríjemní deň.
 
 
 
ALL INCLUSIVE DEŇ

Chcete sa zabaviť s celou triedou, celý jeden deň, na naše náklady v najväčšej detskej izbe v Kinderlande?

Splňte nasledovné podmienky a celá celučičká trieda aj s triednym učiteľom sa môže zadarmo zabávať v JUMP zóne, zažiť 5D a 9D kino, spičkový bowling z Ameriky, zahrať si videohry v GAME zóne alebo sa vyblázniť vo FUN zóne. Do súťaže sa môžu zapojiť žiaci základných, stredných, umeleckých a špeciálnych škôl z celého Slovenska.

Čo je potrebné spraviť?

Nahrajte krátke video na tému: Ako si predstavujete párty v najväčšej detskej izbe.
Video nám pošlite do 30. Novembra 2018.

Každá trieda môže poslať len jedno video a kreativite sa medze nekladú.

Výhra a podmienky súťaže?

Pre víťaznú triedu s triednym učiteľom pošleme Kinderbus – autobus, do ktorejkoľvek školy na Slovensku. Dopravíme Vás priamo do Námestova, do najväčšej detskej izby – Kinderlandu.

Pripravíme Vám nezabudnuteľný ALL INCLUSIVE DEŇ s neobmedzeným vstupom, animátormi, jedlom a zmrzkou. Dokonca Vás aj oblečieme od ponožiek až po tričko.

A ako bonus získate od nás aj vecné ceny.

Časový harmonogram súťaže:

Video nám pošlite najneskôr do 30. novembra 2018. Vyhodnotíme a odmeníme 5 tried, ktoré budú mať najviac hlasov od našej Kinderland komisie. Absolútneho víťaza vyhlási youtuber Expl0ited 8. decembra 2018 online priamo z Kinderlandu a zvyšné triedy dostanú od nás vecné ceny.

Tešíme sa na spoločnú párty!